MODEMY TELEMETRYCZNE

MODEMY TELEMETRYCZNE 876x260 - MODEMY TELEMETRYCZNE

Automaty outdoor – modemy telemetryczne

W przypadku automatów outdoor modem telemetryczny Vendim jest instalowany na maszynach Vendingowych każdego typu, gdzie przesyła informacje przy użyciu sieci GSM do oprogramowania Vendim.

Jak działa modem telemetryczny Vendim?

Dane po pobraniu zostają automatycznie przetworzone i zaprezentowane w aplikacjach Vendim Mobile (aplikacja mobilna dla serwisanta) i Vendim Dashboard (aplikacja przeglądarkowa dla osób zarządzających). Modem pobiera dane z maszyn przy użyciu MDB (transakcje gotówkowe i bezgotówkowe), DEX i DDCMP (statystyki EVADTS).

Łatwe serwisowanie

Operator Vendingowy zna bieżący stan maszyn, sprzedaży oraz zapotrzebowanie na towar. Natomiast serwisanci już przed wejściem do lokalizacji maszyn mogą się odpowiednio zaopatrzyć, biorąc tylko brakujące produkty. Ogranicza to liczbę potrzebnych kursów, co skutecznie obniża koszty uzupełniania automatów outdoor. Jednocześnie serwisant może uruchomić pobieranie statystyk EVA-DTS bezpośrednio z aplikacji mobilnej, zapewniając sobie najbardziej aktualny stan towaru.

Współpraca

Oferujemy także pomoc doświadczonego zespołu technicznego, który zajmuje się montażem automatów outdoor. W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami, a wytłumaczymy wszystkie niejasne kwestie związane z urządzeniami.