AUTOMATY KAWOWE

Automaty do kawy Jetinno

 

Automaty do kawy firmy Jetinno to urządzenia, które świetnie sprawdzą się zarówno w biurze, jak i szkole czy szpitalu. To skuteczny sposób na zwiększenie sprzedaży gorących napojów.

 

Jetinno model JL500

 

Jetinno model JL500 to wolnostojący automat kawowy o wyjątkowym wyglądzie oraz unikalnych funkcjonalnościach. To doskonałe rozwiązanie, żeby w szybki sposób zwiększyć sprzedaż kawy i innych napojów. Takie miejsca jak uniwersytety, szpitale, biura, a nawet baseny są oblegane przez ludzi, którzy potrzebują dodatkowej energii. W takim momencie automat do kawy jest dla nich jedyną opcją.

 

Dlaczego warto?

 

Automaty z napojami Jetinno mają 27-calowy ekran dotykowy, który ułatwia szybkie korzystanie z maszyny. Wystarczy kilka kliknięć, żeby otrzymać wybrany produkt. Jednocześnie wiemy, że klienci nie zawsze mają przy sobie gotówkę czy kartę. Dlatego przygotowaliśmy kompleksowe rozwiązanie. Pełna obsługa protokołu MDB umożliwia podłączenie terminala bezgotówkowego, wrzutnika oraz banknociarki. Warto także zaznaczyć, że automat do kawy wyposażony jest w młynek szwajcarskiej produkcji DITTING EMH64 w wersji profesjonalnej. Gwarantuje on bezawaryjne zmielenie ponad 750 000 porcji kawy! Taka jakość pozwala zminimalizować konieczność napraw urządzenia. Automaty z napojami mają także czujniki braku ziaren, co pozwala na szybką reakcję.

coffee drink vending machine free standing03383113378 - AUTOMATY KAWOWE

 

gym 1024x684 - AUTOMATY KAWOWE
hospital 1 1024x697 - AUTOMATY KAWOWE
lounge 1024x676 - AUTOMATY KAWOWE

 

office 2 2 1024x575 - AUTOMATY KAWOWE